Vložit poptávku

HomeMontáž ocelových konstrukcí

Montáž ocelových konstrukcí

Montáž ocelových konstrukcí
Koropss-88 ◊ Montáž ocelových konstrukcí

Ocelové konstrukce jsou ideálním a rychlým řešením s využitím ve stavebnictví. Ocel je díky svým vlastnostem jeden z nejvíce používaných materiálů pro nosné konstrukce. Montáže ocelových konstrukcí provádíme dle účelu využití objektu (výrobní haly, obchodní centra) a dle platných evropských norem. Ocelové konstrukce se skládají ze sloupů, rámů a pomocných konstrukčních prvků. Jen správně provedené montáže ocelových konstrukcí splňují náročné konstrukční požadavky k vytváření potřebných prostorů s požadavkem na vysokou pevnost, tuhost, stabilitu, ochranu a dlouhou životnost.

Před montáží ocelových konstrukcí zaměříme a spočítáme vhodné profily ocelových konstrukcí. Při montáži klademe důraz na funkčnost a dobře odvedenou práci. Všichni naši montážní pracovníci jsou vyškoleni a mají zkušenosti i při montážích v nejnáročnějších podmínkách.

Montáž ocelových konstrukcí provádíme nejen po celé ČR, ale realizovali jsme již i řadu zakázek po Evropě.

Poptáváte montáž ocelové konstrukce?

Pokud vás oslovila naše nabídka na montáže ocelových konstrukcí, neváhejte nás kontaktovat. Svůj dotaz nám také můžete poslat formulářem a my se vám obratem ozveme.

Jdi na začátek